Kuvendi Komunal ka mbajtur mbledhjen e tretë të rregullt për vitin 2020
Kuvendi Komunal ka mbajtur mbledhjen e tretë të rregullt për vitin 2020
29.05.2020 | 07:47
Mbledhja e Kuvendit Komunal është mbajtur në sallën e sportin në Shkollën e Mesme të Larte –Mikse “Sejdi Kryeziu”në
Komiteti për Komunitete mban  mbledhjen e tretë të radhës
Komiteti për Komunitete mban mbledhjen e tretë të radhës
28.05.2020 | 12:30
Komiteti për komunitete ka mbajtur mbledhjen e tretë të radhës pas një pauze dy mujore për shkak të pandemisë.
Komiteti për Politike dhe Financa ka mbajtur mbledhjen e tretë të radhës
Komiteti për Politike dhe Financa ka mbajtur mbledhjen e tretë të radhës
22.05.2020 | 18:43
Pas përmirësimit të gjendjes së pandemisë Komiteti për Politikë dhe Financa ka mbajtur mbledhjen e tretë të rregullt
Mbahet mbledhja e dytë e rregullt e Kuvendit Komunal
Mbahet mbledhja e dytë e rregullt e Kuvendit Komunal
29.02.2020 | 19:50
Kuvendi Komunal të premten më 28.02.2020 ka mbajtur mbledhjen e dytë të radhës për këtë vit. Kryesuesi i Kuvendit
Komiteti për Komunitete mbanë mbledhjen e dytë të radhës
Komiteti për Komunitete mbanë mbledhjen e dytë të radhës
26.02.2020 | 13:13
Komiteti për Komunitete ka mbajt mbledhjen e dytë të radhës për këtë vit me këto pika të rendit të ditës : Aprovimi i
Thyen rekordin – vetura më e shpejtë në botë, prodhuesi jo shumë i njohur Një prodhues jo shumë i njohur amerikan automobilash theu rekordin e shpejtësisë duke rrëmbyer titullin e
Këto janë specifikat dhe detajet e të gjitha modeleve të reja iPhone 12 Një raport i fundit zbulon detajet e plota të asaj çfarë pritet nga Apple më 13 Tetor. Në këtë aktivitet
Përsëri, në PE votohet pro liberalizimit të vizave për Kosovën, por viza nuk ka
25.03.2021 | 15:45
Për të satin vit me radhë, shumica dërmuese në Parlamentin Evropian kanë votuar pro liberalizimit të vizave për Kosovën.
Kombëtarja e Shqipërisë është kualifikuar në Ligën B Ligës së Kombeve.
18.11.2020 | 06:11
Në ndeshjen që u zhvillua në "Air Albania", kuqezinjtë janë përballur me Bjellorusinë.
Dardana bëhet me Mural
14.11.2020 | 14:25
Drejtoria për Kulturë Rini dhe Sport në bashkëpunimit me Mura Fest, në qendër të qytetit është punuar Murali nga Artisti Slim Safont fotografia e fotografit të mirënjohur Dardanas Arian Mavriqi.
LAJMI I FUNDIT: Joe Bidenin President SHBA
07.11.2020 | 06:15
CNN në bazë të numërimit të votave deri tani ka konsideruar si President të ardhshëm të SHBA, Joe Biden.
Mbyllen ndeshjet e Ligës së Kampionëve, Reali e mposht Interin, Liverpooli e shkatërron Atalantan
03.11.2020 | 23:04
Kanë përfunduar ndeshjet e rrethit të tretë të Ligës së Kampionëve te zhvilluara të Martën nga grupet A,B,C dhe D.
Prishtinë
Temperature
Tiranë
Temperature
Shkup
Temperature