Ish presidentja Jahjaga, viziton Kamenicën dhe hapësirat e Qendrës Rinore
Ish presidentja Jahjaga, viziton Kamenicën dhe hapësirat e Qendrës Rinore 20.05.2021 | 19:47

Ish presidentja Jahjaga, viziton Kamenicën dhe hapësirat e Qendrës Rinore

 Kamenicë 20.05.2021

 

Kisha kënaqësinë që me kolegë nga kabineti të mirëpresim në Kamenicë ish Presidenten e Kosovës, znj. Atifete Jahjaga, njëherit edhe themeluesen e organizatës “Fondacioni Jahjaga”, me të cilën bashkëpunojmë tash e sa kohë ka shkruar Qëndron Kastrati.

 

“Bashkërisht vizituam hapësirat e Qendrës Rinore, ku të rinjtë tanë shumë shpejt do të kenë mundësinë e zhvillimit të aktiviteteve të tyre. Fuqizimi i grave dhe të rinjëve, është një nga agjendat të cilën do ta shtyjmë gjithmonë përpara” ka shkruar Kastrati /Dardanapress/

List of videos
Thyen rekordin – vetura më e shpejtë në botë, prodhuesi jo shumë i njohur Një prodhues jo shumë i njohur amerikan automobilash theu rekordin e shpejtësisë duke rrëmbyer titullin e
Këto janë specifikat dhe detajet e të gjitha modeleve të reja iPhone 12 Një raport i fundit zbulon detajet e plota të asaj çfarë pritet nga Apple më 13 Tetor. Në këtë aktivitet
Përsëri, në PE votohet pro liberalizimit të vizave për Kosovën, por viza nuk ka
25.03.2021 | 15:45
Për të satin vit me radhë, shumica dërmuese në Parlamentin Evropian kanë votuar pro liberalizimit të vizave për Kosovën.
Kombëtarja e Shqipërisë është kualifikuar në Ligën B Ligës së Kombeve.
18.11.2020 | 06:11
Në ndeshjen që u zhvillua në "Air Albania", kuqezinjtë janë përballur me Bjellorusinë.
Dardana bëhet me Mural
14.11.2020 | 14:25
Drejtoria për Kulturë Rini dhe Sport në bashkëpunimit me Mura Fest, në qendër të qytetit është punuar Murali nga Artisti Slim Safont fotografia e fotografit të mirënjohur Dardanas Arian Mavriqi.
LAJMI I FUNDIT: Joe Bidenin President SHBA
07.11.2020 | 06:15
CNN në bazë të numërimit të votave deri tani ka konsideruar si President të ardhshëm të SHBA, Joe Biden.
Mbyllen ndeshjet e Ligës së Kampionëve, Reali e mposht Interin, Liverpooli e shkatërron Atalantan
03.11.2020 | 23:04
Kanë përfunduar ndeshjet e rrethit të tretë të Ligës së Kampionëve te zhvilluara të Martën nga grupet A,B,C dhe D.
Prishtinë
Temperature
Tiranë
Temperature
Shkup
Temperature