Policia e Kosovës i bashkangjitet aksionit “Qyteti i Kamenicës si Qytet i gjelbërt dhe i pastër”
Policia e Kosovës i bashkangjitet aksionit “Qyteti i Kamenicës si Qytet i gjelbërt dhe i pastër” 22.05.2021 | 16:31

Policia e Kosovës i bashkangjitet aksionit “Qyteti i Kamenicës si Qytet i gjelbërt dhe i pastër”

Kamenicë 22.05.2021 

Policia e Kosovës (PK) njofton se “në kuadër të aktiviteteve “Policimi në Bashkësi” me 20 maj 2021 kanë pranuar ftesë nga Komuna Kamenicë konkretisht Drejtora e Sherbimeve Publike në bashkrendim me “Ambasaden Amerikane” që sot me 22 maj 2021 prej orës 09:00 . të bashkohet në aktivitet vullnetar organizuar në Qytetin e Kamenicës për pastrimin e lumit “Kriva Reka”,

për promovim të Qytetit të Kamenicës si “Qytet i gjelbërt , si dhe vetëdijesim i qytetarve per një ambient të pastër”.

Aktivitetit i janë bashkangjitur Policia e Kosovës (PK), Zyrtar Komunal të Kamenicë,, KFOR-i ,Shoqeria Civile edhe Policia e Kosoves , gjithnjë në Respektim edhe të masave mbrojtsëse Kunder Pandemis Covid-19.

Aksioni ka perfunduar 12:00 dhe ka pas përkrahje e shumë subjekteve dhe ka qenë i mirëpritur. 
List of videos
Thyen rekordin – vetura më e shpejtë në botë, prodhuesi jo shumë i njohur Një prodhues jo shumë i njohur amerikan automobilash theu rekordin e shpejtësisë duke rrëmbyer titullin e
Këto janë specifikat dhe detajet e të gjitha modeleve të reja iPhone 12 Një raport i fundit zbulon detajet e plota të asaj çfarë pritet nga Apple më 13 Tetor. Në këtë aktivitet
Përsëri, në PE votohet pro liberalizimit të vizave për Kosovën, por viza nuk ka
25.03.2021 | 15:45
Për të satin vit me radhë, shumica dërmuese në Parlamentin Evropian kanë votuar pro liberalizimit të vizave për Kosovën.
Kombëtarja e Shqipërisë është kualifikuar në Ligën B Ligës së Kombeve.
18.11.2020 | 06:11
Në ndeshjen që u zhvillua në "Air Albania", kuqezinjtë janë përballur me Bjellorusinë.
Dardana bëhet me Mural
14.11.2020 | 14:25
Drejtoria për Kulturë Rini dhe Sport në bashkëpunimit me Mura Fest, në qendër të qytetit është punuar Murali nga Artisti Slim Safont fotografia e fotografit të mirënjohur Dardanas Arian Mavriqi.
LAJMI I FUNDIT: Joe Bidenin President SHBA
07.11.2020 | 06:15
CNN në bazë të numërimit të votave deri tani ka konsideruar si President të ardhshëm të SHBA, Joe Biden.
Mbyllen ndeshjet e Ligës së Kampionëve, Reali e mposht Interin, Liverpooli e shkatërron Atalantan
03.11.2020 | 23:04
Kanë përfunduar ndeshjet e rrethit të tretë të Ligës së Kampionëve te zhvilluara të Martën nga grupet A,B,C dhe D.
Prishtinë
Temperature
Tiranë
Temperature
Shkup
Temperature