Hani mjaltë para gjumit
Hani mjaltë para gjumit
15.03.2021 | 11:33
Shumica prej nesh jemi të vetëdijshëm që mjalti mund të përdoret për ta luftuar gripin dhe për ta hidratuar lëkurën,
Lirohen nga pagesat shëndetësore qytetarët e prekur me COVID-19 në Kamenicë
Lirohen nga pagesat shëndetësore qytetarët e prekur me COVID-19 në Kamenicë
03.12.2020 | 20:15
Komuna e Kamenicës ka marrë vendim që qytetarët e prekur me COVID-19, të lirohen nga të gjitha pagesat ne institucionet
Nga sot fillon shpërndarja e vaksinave të gripit sezonal në Kamenicë
Nga sot fillon shpërndarja e vaksinave të gripit sezonal në Kamenicë
01.12.2020 | 10:58
Komuna e Kamenicës, përkatësisht Drejtoria e Shëndetësisë dhe Mirëqenies Sociale, informon qytetarët se vaksinat e
Kamenicë 9 raste të reja me COVID-19
Kamenicë 9 raste të reja me COVID-19
23.11.2020 | 15:38
Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën
Vaksina anti-Covid mund të fillojë të shpërndahet brenda muajit dhjetor
Vaksina anti-Covid mund të fillojë të shpërndahet brenda muajit dhjetor
20.11.2020 | 14:58
Bashkëthemeluesi i kompanisë BioNTech, Ugur Sahin, tha të enjten se vaksina kundër COVID-19 të cilën po e zhvillojnë në
Kamenicë 13 raste të reja me  COVID-19
Kamenicë 13 raste të reja me COVID-19
10.11.2020 | 15:13
1559 TESTIME, 136 TË SHËRUAR DHE 596 RASTE ME COVID-19!
Dy raste pozitive dhe një i shëruar me COVID-19
Dy raste pozitive dhe një i shëruar me COVID-19
28.10.2020 | 20:04
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka njoftuar se në Komunën e Kamenicës, dy (2) persona kanë rezultuar pozitiv me
Lajm i mirë: Vaksina gjermane kundër Covid-19 shkakton reagim imunitar në testet paraklinike
Lajm i mirë: Vaksina gjermane kundër Covid-19 shkakton reagim imunitar në testet paraklinike
26.10.2020 | 20:26
Kompania gjermane e bioteknologjisë, “CureVac”, tha të premten se vaksina e saj e mundshme kundër koronavirusit e ka
Kuvendi Komunal ka mbajtur mbledhjen e tretë të rregullt për vitin 2020
Kuvendi Komunal ka mbajtur mbledhjen e tretë të rregullt për vitin 2020 Mbledhja e Kuvendit Komunal është mbajtur në sallën e sportin në Shkollën e Mesme të
Komiteti për Komunitete mban  mbledhjen e tretë të radhës
Komiteti për Komunitete mban mbledhjen e tretë të radhës Komiteti për komunitete ka mbajtur mbledhjen e tretë të radhës pas një pauze dy mujore
Komiteti për Politike dhe Financa ka mbajtur mbledhjen e tretë të radhës
Komiteti për Politike dhe Financa ka mbajtur mbledhjen e tretë të radhës Pas përmirësimit të gjendjes së pandemisë Komiteti për Politikë dhe Financa ka mbajtur
Mbahet mbledhja e dytë e rregullt e Kuvendit Komunal
Mbahet mbledhja e dytë e rregullt e Kuvendit Komunal Kuvendi Komunal të premten më 28.02.2020 ka mbajtur mbledhjen e dytë të radhës për këtë
Përsëri, në PE votohet pro liberalizimit të vizave për Kosovën, por viza nuk ka
25.03.2021 | 15:45
Për të satin vit me radhë, shumica dërmuese në Parlamentin Evropian kanë votuar pro liberalizimit të vizave për Kosovën.
Kombëtarja e Shqipërisë është kualifikuar në Ligën B Ligës së Kombeve.
18.11.2020 | 06:11
Në ndeshjen që u zhvillua në "Air Albania", kuqezinjtë janë përballur me Bjellorusinë.
Dardana bëhet me Mural
14.11.2020 | 14:25
Drejtoria për Kulturë Rini dhe Sport në bashkëpunimit me Mura Fest, në qendër të qytetit është punuar Murali nga Artisti Slim Safont fotografia e fotografit të mirënjohur Dardanas Arian Mavriqi.
LAJMI I FUNDIT: Joe Bidenin President SHBA
07.11.2020 | 06:15
CNN në bazë të numërimit të votave deri tani ka konsideruar si President të ardhshëm të SHBA, Joe Biden.
Mbyllen ndeshjet e Ligës së Kampionëve, Reali e mposht Interin, Liverpooli e shkatërron Atalantan
03.11.2020 | 23:04
Kanë përfunduar ndeshjet e rrethit të tretë të Ligës së Kampionëve te zhvilluara të Martën nga grupet A,B,C dhe D.
Prishtinë
Temperature
Tiranë
Temperature
Shkup
Temperature